Sõidame! koos

Let's Drive! together

Renault Talisman sai mudeliuuenduse

Talisman läbis värskenduskuuri ning saab  jõulisema välimuse ning säästlikumad mootorid TCe 160 EDC FAP ja dCi 200 EDC. Uuenenud Talisman jõuab müügile 2020. aasta juunis.

Jõulisust lisavad uus kroomitud elementidega esivõre ja esipõrkeraud. Välisvärvide valikusse on lisandunud uued toonid Baltic Gray, Vintage Red ja Highland Grey ning kolm uut veljevarianti. Ka interjööris on on kasutatud uusi polstrimaterjale ja toone.

Lisaks uuele Espace’ile on nüüd ka uus Talisman varustatud LED Matrix Vision tehnoloogiaga. Võrreldes varasemate ledtuledega pakuvad need 50% suuremat valgustugevust,  valgustatud ala on nüüd 45 m võrra pikem ehk 220 m. Sõiduturvalilust lisavad kiirus- ja sõidurajahoidja, juhi väsimuse tuvastus, taga ristsuunalise liikluse hoiatus ning pimenurgahoiatus. Aktiivhädapidurdussüsteem (AEBS) suudab tuvastada ka jalakäijaid ja jalgrattureid. Ainsana oma segmendist on Talisman nelikroolimist võimaldava 4Control veermikuga.

Uuenenud Talisman on varustatud Renault Easy Connect süsteemiga, kuhu kuuluvad My Renault rakendus, Android Auto ja Apple CarPlay ühilduvusega Renault Easy Link multimeediasüsteem ja muud võrguteenused. Baasmudeliga tuleb kaasa 7’’ puuteekraan, lisavarustuses juba 9,3’’ püstekraan.

Talismani uus jõuallikas, TCe 160 EDC FAP on 1,3 l neljasilindriline turbo-bensiinimootor, millel võimsust 160 hj ja pöördemoment 270 Nm avaldub 1800 p/m. See on saadaval 7-käigulise kahe siduriga EDC automaatkäigukastiga. Valikus on ka 225 hobujõuline 1.8 l neljasilindriline otsesissepritsega turbo-bensiinimootor. 1,7 l neljasilindriline Blue dCi diiselmootor, võimsusega 120 või 150 hj (olenevalt regioonist), on paaris 6-käigulise käsikäigukastiga. 2.0 Blue dCi jõuallikas on saadaval samuti kahe võimsusega – 160 või 200 hj, ning paaris 6-käigulise kahe siduriga EDC automaatkäigukastiga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

one × 4 =