Sõidame! koos

Let's Drive! together

Saated

Head uut aastat! ja Sõidame!

Uue aasta esimeses saates pakime Genkaga lahti hilinenud jõulukingi. Erki käib Paula Johannaga Mündipesulas kohtingul ning tutvustab Eesti aasta auto 2020 valimistel pronksile tulnud Kia XCeedi. Tanel ja Raiko selgitavad Baltic Agro Machinery esinduses välja, et kumb neist on kibedam käsi murutraktori õlivahetuses ja koos Autogeeniuse peatoimeteja Tarmo Tähepõlluga teeme tutvust ühe Skaut24 autootsingu poolt […]

Aasta viimane Sõidame!

2019. aasta viimases saates teeb Erki ülevaate Eesti aasta autost 2020. Tanel proovib Kingitus.ee abiga Ferrarit. Raiko uurib Elroni rongijuhilt, kui keeruline on rongi juhtida ning koos Erkiga proovitakse kas tipptunni ajal on parem sõita rongi või autoga. Lisaks tutvutakse Driftikeskuse võimalustega. Sõidame!

Värske Sõidame! Teie ees

Tänases saates tutvustame uut Nissan Juke. Koos teiste väljaannete kolleegidega vaatame üle Eesti aasta auto 2020 finalistid, näitame põnevat hobimotikat ning Tanel ja Erki sõidavad võidu.

Sõidame! esimene @Kanal 2

Alates novembrist 2019 on Sõidame! saade Kanal 2 eetris. Kaks korda kuus, pühapäeviti ja algusega 09:30. Kellele, aga antud aeg ei sobi, siis lisavõimalusena pakub saate nautimist Kanal 12 ja seda neljapäeval kell 20:00 ja muidugi saab seda vaadata ka siit. Järgmine saade 17.11.2019 – Sõidame!

Maikuu Sõidame!

Maikuu saates Sõidame!:…nii neljal kui kahel rattal ja käime ära ka vee peal.Kevad on käes ja seepärast testime nii uusi kui vanu mootorrattaid ja ka hobilugu on tsiklitest. Mida tähendab veeta 17 tundi kajakis? Proovime kahte linnamaasturit ja käime selvepesula maksevõimalusi uurimas.Nagu ikka on saates ka põnevad külalised.

Sõidame! saade number 2 – vaata kohe!

Teise saate tele-eeter on edukalt läbitud ning jällegi on kõigil huvilistel võimalik saadet vaadata endale sobival ajal Eesti Messide Youtube kanalis.Pane kohe mängima, muidu näeb veel naaber enne Sind, ole ikka naabrist parem! Suured tänud meeskonnale ning koostööpartneritele. Järgmine saade jõuab Teieni 20.05.2019 – Sõidame!

Sõidame! esimene saade nüüd kõigile saadaval!

Eile õhtul kell 21:45 oli esimene Sõidame! Tallinna Televisiooni tele-eetris. Aga ainult nii see ei jää, oleme kaasaegsed ning meie saated jõuavad kõigini ja kõikjal – piiramatult!Täispikkuses saade on vaadatav Eesti Messid YouTube kanalis ning järjest hakkame eetris olnud sisulugusid lisama meie Facebooki ja Instragrami lehtedele. Siin on oluline ära märkida, et juba järgmisel nädalal […]