Sõidame! koos

Let's Drive! together

Saated

Maikuu Sõidame!

Maikuu saates Sõidame!:…nii neljal kui kahel rattal ja käime ära ka vee peal.Kevad on käes ja seepärast testime nii uusi kui vanu mootorrattaid ja ka hobilugu on tsiklitest. Mida tähendab veeta 17 tundi kajakis? Proovime kahte linnamaasturit ja käime selvepesula maksevõimalusi uurimas.Nagu ikka on saates ka põnevad külalised.

Sõidame! saade number 2 – vaata kohe!

Teise saate tele-eeter on edukalt läbitud ning jällegi on kõigil huvilistel võimalik saadet vaadata endale sobival ajal Eesti Messide Youtube kanalis.Pane kohe mängima, muidu näeb veel naaber enne Sind, ole ikka naabrist parem! Suured tänud meeskonnale ning koostööpartneritele. Järgmine saade jõuab Teieni 20.05.2019 – Sõidame!

Sõidame! esimene saade nüüd kõigile saadaval!

Eile õhtul kell 21:45 oli esimene Sõidame! Tallinna Televisiooni tele-eetris. Aga ainult nii see ei jää, oleme kaasaegsed ning meie saated jõuavad kõigini ja kõikjal – piiramatult!Täispikkuses saade on vaadatav Eesti Messid YouTube kanalis ning järjest hakkame eetris olnud sisulugusid lisama meie Facebooki ja Instragrami lehtedele. Siin on oluline ära märkida, et juba järgmisel nädalal […]